close

  • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

     

  • PRZEDSTAWICIELE W KOMITECIE REGIONÓW

  • Polscy delegaci do Komitetu Regionów:

     

     

     

     

     

     

    ADAMOWICZ Paweł (Członek Pełnoprawny) - Prezydent Miasta Gdańska

     

    BANASZAK Adam (Członek Alternatywny) - Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego

     

    BODYS Stanisław (Członek Alternatywny) Burmistrz Rejowieca Fabrycznego

     

    BRUSKI Rafał Piotr (Członek Alternatywny) Burmistrz Miasta Bydgoszczy

     

    BUŁA Andrzej (Członek Alternatywny) Marszałek Województwa Opolskiego

     

    BURAS Marian Adam (Członek Alternatywny) wójt Gminy Morawica

     

    CAŁBECKI Piotr (Członek Alternatywny) - Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

     

    DWORZAŃSKI Jarosław (Członek Alternatywny) - Marszałek Województwa Podlaskiego

     

    DYJUK Bogdan (Członek Alternatywny) - Przewodniczący Sejmiku Województwa Podłaskiego

     

    GEBLEWICZ Olgierd (Członek Pełnoprawny) - Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

     

    GODEK Robert (Członek Alternatywny) - Starosta powiatu Strzyżowskiego

     

    GODLEWSKI Arkadiusz (Członek Alternatywny) - Przewodniczący Rady Miasta Katowice

     

    GRZYBOWSKI Paweł (Członek Pełnoprawny) Burmistrz miasta Rypin

     

    JARUBAS Adam Sebastian (Członek Pełnoprawny) - Marszałek województwa świętokrzyskiego

     

    JAWORSKI Lech (Członek Pełnoprawny) - Radny Warszawy

     

    KEMPIŃSKA Marzena (Członek Alternatywny) Starosta Świecki

     

    KOTYŚ Józef (Członek Alternatywny) Radny Sejmiku Województwa Opolskiego

     

    KUNT Andrzej (Członek Alternatywny) Burmistrz Kostrzyna nad Odrą

     

    KUŹNIAR Lucjan (Członek Alternatywny) Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego

     

    LECH Mirosław (Członek Alternatywny) Wójt Gminy Korycin

     

    OLSZEWSKI Marek (Członek Alternatywny) Wójt Gminy Lubicz

     

    ORTYL Władysław (Członek Alternatywny) Marszałek Województwa Podkarpackiego

     

    PODRAZA Zbigniew (Członek Alternatywny) Prezydent Dąbrowy Górniczej

     

    PRZYBYLSKI Cezary (Członek Alternatywny) Marszałek Województwa Dolnośląskiego

     

    SMYŁA Joachim (Członek Alternatywny) Starosta Lubliniecki

     

    SOSNOWSKI Sławomir (Członek Alternatywny) Marszałek Województwa Lubelskiego

     

    STĘPIEŃ Witold (Członek Pełnoprawny) Marszałek Województwa Łódzkiego

     

    STRUK Mieczysław (Członek Pełnoprawny) Marszałek Województwa Pomorskiego

     

    STRUZIK Adam (Członek Pełnoprawny) Marszałek Województwa Mazowieckiego

     

    SZWABSKI Stanisław (Członek Pełnoprawny) Przewodniczący Rady Miasta Gdynia

     

    TRAMŚ Marek (Członek Pełnoprawny) Starosta Polkowicki

     

    TRUSKOLASKI Tadeusz (Członek Pełnoprawny) Prezydent Białegostoku

     

    WĘGRZYN Ludwik Kajetan (Członek Pełnoprawny) Radny powiatu bocheńskiego

     

    WOLNIK Grzegorz (Członek Alternatywny) Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego

     

    WOŹNIAK Marek (Członek Pełnoprawny) Marszałek województwa wielkopolskiego

     

    WRÓBEL Dariusz (Członek Alternatywny) Burmistrz Opola Lubelskiego

     

    ZDANOWSKA Hanna (Członek Alternatywny) Prezydent Miasta Łodzi

     

     

     

     

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: