close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 24 września 2018

  W Window Polska odbyła się debata z cyklu „EU Budget Talk”, poświęcona możliwościom wsparcia rozwoju cyfrowego, badań i innowacji w UE po 2020 r. Dyskusja, zorganizowana przez Stałe Przedstawicielstwo Polski przy UE, zgromadziła około 100 osób.

  Jak może wyglądać finansowanie cyfryzacji, badań i innowacji po 2020 r.? Czego nauczyły nas dotychczasowe doświadczenia? Jak wspierać przedsiębiorców, badaczy, innowatorów? O tych kwestiach dyskutowali eksperci z Lisbon Council (Luukas Ilves) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Organizacji Badań i Technologii (EARTO, Muriel Attané). Dyskusja została wzbogacona o perspektywę praktyczną: swoimi osiągnięciami oraz doświadczeniami w wykorzystywaniu środków UE na działalność firm podzielili się Adam Piotrowski (Vigo System) oraz Mateusz Bonecki (DAC S.A.). Moderatorką dyskusji była Mehreen Khan, brukselska korespondentka dziennika Financial Times.

   

  „EU Budget Talk” to cykl debat eksperckich organizowanych przez Stałe Przedstawicielstwo Polski przy UE, poświęconych Wieloletnim Ramom Finansowym (wieloletniemu budżetowi UE) po 2020 r. Dotychczas, poza dzisiejszym wydarzeniem, odbyły się dwie debaty, dotyczące polityki spójności oraz Wspólnej Polityki Rolnej.

  talk3
  talk2
  talk1
  talk4
  talk5

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: