close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • PRZEDSTAWICIELE W KOMITECIE REGIONÓW

  • Członkowie i ich przynależność do Komisji KR

     

    Gustaw Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego (ECON, ENVE)

    Jarosław Dworzański - Radny Województwa Podlaskiego (ECON, NAT)

    Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego (CIVEX, COTER)

    Paweł Grzybowski - Burmistrz Rypina (NAT, SEDEC)

    Adam Sebastian Jarubas – Radny Województwa Świętokrzyskiego (ECON, SEDEC)

    Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego (COTER, ENVE)

    Sławomir Sosnowski - Radny Województwa Lubelskiego (ENVE, NAT)

    Witold Stępień – Radny Województwa Łódzkiego (COTER, ENVE)

    Dariusz Strugała – Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo (NAT, ENVE)

    Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego (COTER, NAT)

    Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego (COTER, ENVE)

    Marek Tramś – Radny Powiatu Polkowickiego (SEDEC, CIVEX)

    Tadeusz Truskolaski – Prezydent Białegostoku (COTER, ECON)

    Ludwik Kajetan Węgrzyn – Radny Powiatu Bocheńskiego (ECON, CIVEX)

    Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego (COTER, CIVEX)

     

    Zastępcy

     

    Adam Banaszak - Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego

    Stanisław Bodys - Burmistrz Rejowca Fabrycznego

    Rafał Bruski - Prezydent Bydgoszczy

    Andrzej Buła - Marszałek Województwa Opolskiego

    Marian Adam Buras – Burmistrz Miasta i Gminy Morawica

    Piotr Całbecki - Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

    Bogdan Dyjuk – Radny Województwa Podlaskiego

    Robert Godek – Członek Rady Powiatu Strzyżowskiego

    Mirosław Lech – Wójt Gminy Korycin

    Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego

    Joachim Smyła - Starosta Powiatu Lublinieckiego

    Grzegorz Wolnik - Radny Sejmiku Województwa Śląskiego

    Hanna Zdanowska – Prezydent Łodzi

     Andrzej Kunt – Burmistrz Kostrzyna nad Odrą.

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: